Social-foto projekt na Nowy Rok

Noworocznych postanowień ciąg dalszy…

A gdyby tak pójść wreszcie z duchem czasu i założyć konto na Instagramie? Podobno wszyscy lgną do tej platformy społecznościowej jak pszczoły do miodu. Wizualna prezentacja zawartości profilu zaczyna przeważać nad typowym wyglądem tablicy Facebooka czy nawet Tweeterem.

Przeglądając swoją galerię zdjęć na Fb zaczynam odnosić wrażenie, że kiedyś udostępniałam sporo zdjęć i poświęcałam im sporo czasu przed pokazaniem ich światu. Czemu więc nie podjąć noworocznego wyzwania!!

Stworzenie popularnego konta na Instagramie

Jestem na etapie robienia ‘researchu’ na temat tworzenia ciekawej zawartości konta, przyciągania odbiorców, itd.

Jako Dinozaur, ale i miłośniczka technologii jest mi wstyd, że aż tyle mnie ominęło 😮 Pomyśleć, że konto na NK zakładałam kiedy zarejestrowanych było może 1000 użytkowników, a Fb praktycznie nikt nie znał gdy z ciekawości utworzyłam tam konto. Minęło trochę lat i wszędzie jakieś ‘hasztagi’, ‘kontenty’ i ‘folołersi’. Ciężko to wszystko ogarnąć, ale czym byłoby wyzwanie gdyby nie było dość trudno 😀

Tematyka profilu na Insta

“Nie była bym sobą, gdy była bym inna”…

Nie będzie nic o modzie i urodzie, to na pewno. Będzie na luzie, sportowo, energicznie , motywująco i ze smakiem. A co najważniejsze, będzie regularnie. Pewnie nie zabraknie też kulinariów bo to, że lubię dobrze zjeść to żadna tajemnica 😂 .

Do dzieła!

Na koniec dodam, że myślę już nad zdjęciem profilowym i szukam nazwy do konta na Insta. Jeśli macie jakieś propozycje to zapraszam do komentowania, chętnie je rozważę 🙂

Do następnego! Aloha!

Advertisements

Leave a comment

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s